¬ Endüstriyel Garaj Kapıları

Endüstriyel garaj kapılarımız; fabrikalarda, hangarlarda, depolarda, antrepolarda yerin durumuna göre değişik şekillerde yukarıya doğru açılarak kullanılan kapılardır. Özellikle depo, fabrika gibi genişliği ve yüksekliği büyük mekânlarda kolayca ve sorunsuz kullanılan sistemlerdir.

 Ayrıca endüstriyel tesislerinizde hırsızlığa karşı yüksek güvenlik, ses ve ısı yalıtımı, kolay açılıp kapatabilme özelliği ile zaman tasarruf sağlayarak işletmenizin verimliliğine katkıda bulunmaktadır.

 

Poliüretan dolgulu alüminyum profiller, ekstrüzyon (içi boş) alüminyum profiller veya poliüretan dolgulu çelik profillerden üretilen otomatik garaj kapılarımız, dış cephenize uygun renk seçenekleriyle estetiği, sessiz çalışma ve uzaktan kumanda ile kullanım özelliği ile konforu, dış etkilere karşı yüksek dayanımı ile güvenliği sizlere bir arada sunmaktadır. Aynı zamanda kolay açılıp kapanabilme özelliği ile işinizi kolaylaştırır ve hız katar.

 

Kapılarınızı elektrik kesintisi durumunda da elle kumanda ile açıp-kapatılabilir, dilerseniz kesintisiz güç kaynağı kullanarak otomatik olarak çalıştırabilir, uzaktan kumanda kullanımı yanında anahtar veya buton lada kapınızı kumanda edebilirsiniz. 

 

Dilendiğinde pencere profillerinden üretilen kapılarımızda personel çıkışları için ayrıca menteşeli açılır kapılar da sisteme dahil edilebilir.

 

Kapılarımızın düzenli bakımlarının yapılması durumunda standart kullanım ömrü       yıl olup garanti süresi      yıldır.

 

• Teknik Dökümanlar

• Renk Seçenekleri

• Yataklama Sistemi

 

Alpena Yapı Otomasyon bir Alpena Grup kuruluşudur.