¬ Seksiyonel Garaj Kapıları

Seksiyonel garaj kapılarımız; müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartmanların ve sitelerin kapalı otopark girişlerinde tercih edilmekte olup orta seviyede hız gerektiren durumlarda kullanılabilecek ve orta genişlikteki mekanlara uygun kapılardır. 

Ayrıca garajınızda aracınızın hırsızlığa karşı yüksek güvenliğini sağlayan dekoratif garaj kapılarımız aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı, sağlayarak konutlarınızın konforuna da katkı sunmakta ve aracınızın olumsuz hava şartlarından (Kar, yağmur) etkilenmesine engel olmaktadır. 

 

Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilme özelliğine sahip ve yüksek koruma sağlayan sistemlerdir.

 

Poliüretan dolgulu alüminyum profiller, ekstrüzyon (içi boş) alüminyum profiller veya poliüretan dolgulu çelik profillerden üretilen Seksiyonel garaj kapılarımız, dış cephenize uygun renk seçenekleriyle estetiği, sessiz çalışma ve uzaktan kumanda ile kullanım özelliği ile konforu, dış etkilere karşı yüksek dayanımı ile güvenliği ve temizliği sizlere bir arada sunmaktadır. Aynı zamanda kolay açılıp kapanabilme özelliği ile işinizi kolaylaştırır ve hız katar.

 

Kapılarınızı elektrik kesintisi durumunda da elle kumanda ile açıp-kapatılabilir, dilerseniz kesintisiz güç kaynağı kullanarak otomatik olarak çalıştırabilir, uzaktan kumanda kullanımı yanında anahtar veya buton lada kapınızı kumanda edebilirsiniz. 

 

Ayrıca kapınızın kapanması sırasında zemindeki yabancı cisimlere karşı pnömatik sistemle kapanması durmakta ve kapınızın  zarar görmesine karşı emniyet sağlanmaktadır.

 

Kapılarımızın düzenli bakımlarının yapılması durumunda standart kullanım ömrü       yıl olup garanti süresi      yıldır.

 

• Teknik Dökümanlar

• Renk Seçenekleri

• Yataklama Sistemi


Alpena Yapı Otomasyon bir Alpena Grup kuruluşudur.