¬ Alüminyum Kepenk Sistemleri

Alüminyum veya  çelik profillerden üretilen kepenk sistemlerimiz  mekanlarınıza dış cephelerinize uygun renk seçenekleriyle esteği, uzaktan kumandayla çalıştırılabilme ve sessiz çalışma özelliği ile konforu, olumsuz dış koşullara karşı yüksek korumayı ve güvenliği bir arada sunmaktadır.

 

Elektrik kesintisi durumlarında da kepenklerinizi manuel olarak açıp kapatabilir, dilerseniz kesintisiz güç kaynağı kullanarak da kepenklerinizi otomatik olarak çalıştırabilir, bunun yanında anahtar veya butonla da kepenginizi kumanda edebilirsiniz.

 

Alpena kepenk sistemleri; yüksek kaliteli ve çok geniş bir ürün grubunu içeren aksesuarları, tüp motorlar ve uzaktan kumanda sistemleriyle üretilen ürünlerle birlikte müşterilerine sunulmaktadır. 

 

A dan Z ye tüm kalemleri içeren ürün yelpazemizle ile başka hiç bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın panjur montajını ve nihai müşteriye teslim edilmesini mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda CFC-free (çevre dostu) yüksek kaliteli 77mm, 80mm ve 100mm genişliğindeki lameller ve diğer ürünlerle tüketiciye avantaj sağlamaktadır  

 

Kepenk sistemlerimizde:

• Poliüretan dolgulu alüminyum kepenk sistemleri,

• Ekstrüzyon (doldusuz) alüminyum kepenk sistemleri,

• Poliüretan dolgulu çelik kepenk sistemleri,

Olmak üzere 3 alternatif grup ürün bulunmaktadır.

 

Kepenklerimizin düzenli bakımlarının yapılması durumunda standart kullanım ömrü   yıl olup garanti süresi   yıldır.

• Teknik Dökümanlar

• Renk Seçenekleri


Alpena Yapı Otomasyon bir Alpena Grup kuruluşudur.