¬ Hızlı PVC Kapılar

Endüstriyel yapılarda, fabrikalarda, hangarlarda, depolarda yukarıya doğru açılarak kullanılan kapılardır.. Özellikle depo, fabrika gibi genişliği ve yüksekliği büyük mekânlarda kullanılan sistemlerdir.

 Endüstriyel Seksiyonel kapılar istenilen boyutlarda, yapının şekline uygun yataklama seçenekleri ile dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliği ve uzun ömürlü kullanımı ile avantajlar sunmaktadır. Ayrıca endüstriyel tesislerde güvenlik, yalıtım, hız ve tasarruf sağlayarak işletmelerin verimliliklerine katkıda bulunurlar.

 

Endüstriyel PVC Sarmal Hızlı Kapılar yoğun araç, forklift veya yaya trafiğinin olduğu yerlerde özellikle tavsiye edilen bir kapı türüdür. Kapının sürekli açılıp kapanması nedeniyle oluşan tozu, nemi, gürültü ve görüntü kirliliğini azaltmak ve işletmelerde verimliliği artırmak için önerilmektedir.

 

Endüstriyel PVC Sarmal Hızlı Kapılar iç veya dış mekânlarda rahatlıkla yüzlerce kez açılıp kapanabilir. Yüksek çalışma performansı ve estetik görünümü ile endüstriyel tesislerde vazgeçilmez hale gelmiştir. İşletmelerin karlılığına olumlu katkılarda bulunmaktadır. Sarmal kapı sistemi dış darbelere karşı modüler olarak tasarlanmıştır, bu sayede hasar gören bölgeler modüler olarak değiştirilebilir.

 

Konfor - Kullanım Kolaylığı - Manuel Kullanım İmkanı

Fabrika, Depo, Antrepo gibi iş alanlarında bir butona dokunmakla yada başka yöntemlerle hızlı bir şekilde EP Otomasyon Endüstriyel Kapınızı açıp kapatabilirsiniz. Yay ve manuel sistemiyle her zaman ve şartlarda kapınızı hareket ettirebilir elektrik kesintilerinden etkilenmeden işinize devam edebilirsiniz.

 

Fabrikanıza Değer Katar

Yaptığınız iş, ürettiğiniz değer bizim için de değerlidir. Artık fabrikalarınızın cephesi EP Otomasyon Endüstriyel Kapılarla güzelleşecek ve değer kazanacak, ürettiğiniz değeri dışa yansıtmanıza yardımcı olacak. 

 

Çok Kez Güvenle Açılıp Kapanma Özelliği

EP Otomasyon Endüstriyel Kapılar özel tasarlanmış motor ve ray sistemiyle size sınırsız kullanım imkanı sunarken işinizi kolaylaştırır, hızınıza hız katar ve çözümün bir parçası olur.

 

Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sağlar

Geniş mekanları kapatan EP Otomasyon Endüstriyel Kapılar güçlendirilmiş galvanize çelik sac ve içi poliüretan köpük dolgulu sağlam panelleriyle en büyük endişeniz olan hırsızlığı karşı size ekstra bir güvenlik sağlar.

 

Bakım Gerektirmez

EP Otomasyon Endüstriyel Kapıları motor bakımı ve sistem yağlaması gerektirmez, dikkatli kullanım ile kapınızı ömrünü uzatabilir ve başka sistemlerde olduğu gibi ağır bakım ve servis yükünü hissetmezsiniz.

 

Personel Kapısı ve Cam 

Kapı içinde kapı uygulamasıyla hem büyük araçların hem de personelinizin kapıdan geçişini sağlayan sistem, insan geçişinde büyük kapıyı çalıştırma zorunluluğunuz ortadan kaldırır.

 

Isı, Ses ve Toz Yalıtımı Sağlar 

Kışın sıcaklık ve yazın serinlik gerektiren mekanlarda ısı yalıtımı yüksek poliüretan dolgulu panelleriyle mekanınızın iç ısısını daima korur ve oldukça yüksek bir ısı izolasyonu sağlar.

 

Büyük Açıklıkları Kapama Özelliği

Güçlendirilmiş panelleriyle Endüstriyel kapılar size çok geniş alanları bile tek parça bir kapıyla kapatma imkanı sunarken, işletmenizin geçiş ve kullanım mesafesini azami derecede artırır. Bu sayede kapınız açıkken geniş bir alanı açık halde tutabilirsiniz.

 

Yer Kaplamaz

Farklı yataklama tipleri ve yukarı doğru açılma özelliğiyle EP Otomasyon Endüstriyel Kapıları mekanınızın büyük bir kısmını örterken diğer yandan açıldığında yer kaplamaz ve işinize engel olmaz.

 

- Fabrika - Depo- İş Yeri  Gibi Geniş Ve Yüksek Ölçülerde Kullanılır.

- Montaj Yerine Kullanım Amacına Göre Yataklama Tiplerini Seçme Seçeneği Vardır.

- Kullanılan Endüstriyel Motorlar Elektrik Kesildiğinde Manuel Kullanıma Uygundur.

- Genelde Buton Kontrolü İle Çalışır. Ama İsteğe Bağlı Olarak Kumanda Kontrolü İle De Çalışır.

- Son Derece Sesiz Çalışır.

- Orijinal Rengi 9002 Beyazdır. İsteğe Ve Cephenin Rengine Göre De Farklı Renkler Uygulanabilir.

- Opsiyonel Olarak Pencere Ve Personel Kapısı Sisteme Dahil Edilebilir.

- Kapıda Kullanılan Paneller İç Ve Dış Yüzeyi Sac Levhadan Olup İçi Poliüretan Dolguludur.

- Yalıtımlı Olduğu İçin Isı Ve Enerji Kaybını Önler.

- Son Derece Sessiz Çalışır.

- Kullanılan Endüstriyel Motor Ve Elektronik Aksan Tamamen İtalyan Malıdır.

- Sistem 2 Yıl Garantilidir.


Alpena Yapı Otomasyon bir Alpena Grup kuruluşudur.