¬ Pergole Sistemleri

Pergola Sistemlerimiz, Farklı model ve serisiyle, dış mekanlarınızı genişletmenize ve yıl boyunca kullanmanıza olanak veren bir raylı tente sistemidir. Zarif hatlar ve modern tasarıma sahip açılır - kapanır tavan sistemi, güneş, yağmur ve kardan korur.

 

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Sun To Rain pergole, özel eğimli dizaynı ile cafe ve restaurantlarınız için tasarlanmıştır. Mekanlarınızın daha ferah daha şık ve daha kaliteli görünmesini sağlar. Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanınızı hem tüm hava şartlarından korur hemde değer katarak mekanınızın daha şık görünmesini sağlar.

 

Sun To Rain Deluxe pergole, her türlü hava şartında cafe, restaurant, veranda bahçe ya da kapatmak istediğiniz herhangi bir alanda ideal korumayı sağlayan raylı tentedir. Teras, veranda, cafe, restaurant,bahçe, balkon veya kamuya ait mükemmel duvara monte edilebilen yada kendi başına bağımsız olarak uygulanabilen bir pergole sistemidir.

 

Sun To Rain pergole alüminyum profil raylar üzerine hareket eden motorlu uzaktan kumandalı hareketli tavan sistemidir. Sun To Rain pergole estetik ve kaliteli tasarımı ve dizaynı sayesinde yağmur ve karda mükemmel koruma sağlar, patentli water protect tasarımı sayesinde güvenli bir şekilde su tahliyesi yapar.

 

KUMAŞ

» Sun To Rain size tasarımları birbirinden şık tente sistemleri için kullanılan akrilik kumaşlarda sınırsız seçenek sunar. 

» Sun To Rain ürünlerinde kullanılan kumaşlar, Acrupa'dan ithal edilmektedir. 

» Farklı kumaş koleksiyonları ile ithal edildikleri coğrafyanın renklerini mekanınıza taşır. 

» Tüm kumaşlar, renk solmasına ve küflenmeye karşı 5 yıl garantilidir. 

» Dış mekanda kullanılmak üzere üretilmiş olan akrilik kumaşlar güneş altında minimum ısı geçirgenliği sayesinde maksimum serinlik yaratır. 

» Akrilik kumaş, geniş renk ve desen yelpazesiyle, sizin zevkinize özel ve şık çözümler sunar.


Alpena Yapı Otomasyon bir Alpena Grup kuruluşudur.