¬ Tente Sistemleri

Tente sistemlerimiz, güneşten, yağmurdan zararlı ışınlardan korunmanın yanı sıra, gölgelendirme sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bahçeler, teraslar, balkonlar cam cephe ve tavanlar, pencereler başta olmak üzere yapıların farklı birçok noktasında kullanılabilen ürünler açılır kapanır özelliklerdedir. İsteğe bağlı bina otomasyon sistemleri ile uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca eklenebilecek sensörler sayesinde güneş ve gölge, ürünleri rüzgârdan koruma gibi kontroller otomatik olarak yaptırılabilmektedir. Kullanılan kumaş özelliğine göre güneş ışınları tam kesilebildiği gibi transparan materyaller ile gölge aynı zamanda görüntü alınabilmektedir.

 

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Sun To Rain Tente mükemmel işlevsellik ve daynaklılık birleştirilerek tasarlanmıştır.Sun To Rain tente ile balkonunuzu, verandanızı veya terasınızı güneş ve yağmurdan koruyarak basit bir şekilde göldelendirme sağladığınız gibi aynı zamanda evinize enerji tasarrufu sağlarsınız. Basit kullanımı ve ucuz maliyeti ile size minimum maliyet ile optimum gökgelendirme sağlar.Veranda ve teraslar için ideal olan bu sistem duvar, pervaz, ya da çatıya monte edilebilir.

 

KUMAŞ

› Palmiye size tasarımları birbirinden şık tente sistemleri için kullanılan akrilik kumaşlarda sınırsız seçenek sunar. 

› Palmiye ürünlerinde kullanılan kumaşlar, Amerika, Fransa ve İspanya'dan ithal edilmektedir. 

› Farklı kumaş koleksiyonları ile ithal edildikleri coğrafyanın renklerini mekanınıza taşır. 

› Tüm kumaşlar, renk solmasına ve küflenmeye karşı 5 yıl garantilidir. 

› Dış mekanda kullanılmak üzere üretilmiş olan akrilik kumaşlar güneş altında minimum ısı geçirgenliği sayesinde maksimum serinlik yaratır. 

› Akrilik kumaş, geniş renk ve desen yelpazesiyle, sizin zevkinize özel ve şık çözümler sunar.


Alpena Yapı Otomasyon bir Alpena Grup kuruluşudur.